O areálu Katlov Lakes & Homes

Jezero Katlov, rybník Pohan a jezero Medenice | ubytování v soukromí.

Areál Katlov Lakes je zasazen v překrásném prostředí kutnohorska, kde můžete příjemně strávit i rodinnou dovolenou v nově postavených soukromých chatách Katlov Homes.

Toto malebné místo leží mezi dvěma vodními plochami a je obklopeno přírodou. Navštívit můžete také historické památky v nedaleké Kutné Hoře, která je oblíbenou destinací pro tipy na výlety.


Jezero Katlov

Jezero Katlov se nachází ve Středočeském kraji, přibližně 14 km od Kutné Hory, v těsné blízkosti obce Červené Janovice. Je položeno v nadmořské výšce 446 m n. m. a rozprostírá se na ploše 25 hektarů.

Více o historii areálu Katlov Lakes zde >

Jeho průměrná hloubka je 2,5 metru, ale dno jezera je velmi členité. Najdete zde tři rozsáhlé ostrovy, desítky podvodních lavic, mělčiny, pole vodních rostlin i pětimetrovou hloubku u hráze. Po celém obvodu jezera bylo vybudováno čtrnáct poloostrovů, které slouží jako přírodní mola pro rybolov.

Další tři rybářská stanoviště jsou v prostoru zadní hráze a jedná se o klasické travnaté břehy. Rybářská stanoviště jsou od sebe přibližně sto metrů, a tak mají všichni rybáři zaručen svůj klid u vody.


Rybník Pohan

Rybník Pohan se nachází ve Středočeském kraji, přibližně 14 km od Kutné Hory, v těsné blízkosti obce Červené Janovice. Je umístěn v nadmořské výšce 445 m n. m. a rozprostírá se na ploše 4 hektarů. Jeho průměrná hloubka je 2,5 metru, ale dno jezera je velmi členité.

U hráze najdete hloubku okolo 4,5 metrů, která se postupně zvedá směrem k ostrovu a za ním přechází do mělčiny.  Po celém obvodu jezera se nachází pouze tři lovná místa, která jsou určena pro rybolov. Rybářská místa jsou od sebe dostatečně vzdálena a navíc rozdělena ostrovem, takže všichni rybáři mají dostatek prostoru pro rybolov se zaručeným klidem u vody.

Přesvědčte se sami o kvalitách této vody a přeměňte zde své sny ve skutečnost.


Jezero Medenice

Jezero Medenice se nachází ve Středočeském kraji, přibližně 5 km od jezera Katlov, v těsné blízkosti obce Paběnice.

Je položeno v nadmořské výšce 440 m n. m. a rozprostírá se na ploše 10 hektarů. Hloubka jezera je od 1,7 metru až po 4 metry u hráze. Kolem jezera najdete krásnou přírodu a břehy lemující pásy vodních rostlin, které dotváří nádhernou atmosféru pro oči i duši.

Po celém obvodu jezera bylo vybudováno jen 9 lovných míst, která jsou od sebe dostatečně vzdálena, a tak mají všichni rybáři zaručen svůj klid u vody. Přejeme hodně úlovků a zážitků!

Katlov Homes

Čtyři krásné rodinné chaty uprostřed České republiky, nacházející se mezi dvěma vodními plochami a nedaleko města Kutná Hora vám nabídnou úžasný odpočinek i aktivní dovolenou v přírodě.

Brzy přijdeme znova!

Super místo nejen pro rybáře... :)
Krásné pro cyklo výlety a procházky.

Ludvik Styblo, návštevník areálu (recenze google)

Super rybářská dovča.

Na Katlově jsme byli 4 dny a příští rok se sem určitě vrátíme. Velká spokojenost - nádherná příroda, milý a ochotný správce í průvodce Petr. Spousta ulovenych kaprů a i jeden trofejni s váhou 14 kg. Super rybářská dovča.

Lenka Antoňovárybářská dovolená (recenze google)

Krásné místo, ráj rybářů.

Krásné místo, ráj rybářů, moc moc ochotný personál. Brzy se vrátíme. Děkujeme za krásný den na krásném místě.

Miroslav Svoboda, návštevník areálu (recenze google)